Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Formu


Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Formu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün burs başvuruları başladı. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için verdiği burs için başvurular 16 Eylül- 15 Ekim 2o13 tarihleri arasında alınacak.

İlköğretim ve Ortaöğretim Burs Başvuruları Başlamıştır.Vakıflar Genel Müdürlüğünce 27.09.2008 tarih ve 27010 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Vakıflar Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda verilen burs hizmetinden faydalanmak isteyen ilköğretim ve orta öğretim öğrenciler vgm.gov.tr resmi internet sitesindeki  Eğitim Yardımı Başvuru Formunu doldurarak 16 Eylül- 15 Ekim 2013 tarihleri arasında başvuru yapabilirler.
İlköğretim ve Ortaöğretim Burs Başvuru Formu için tıklayınız.


Kim Ne Demiş: vakıflar genel müdürlüğü burs başvurusu,vakıflar genel müdürlüğü burs başvuru formu,vakıflar genel müdürlüğü başvuru formu,vgm gov tr burs başvuru formu,vakıflar genel müdürlüğü burs başvuru formu üniversite,vakıflar genel müdürlüğü ilköğretim bursu,vakıflar genel müdürlüğü burs başvurusu formu,vgm burs başvuru formu,v g m burs baş vurusu,vakıflar genel müdürlüğü bursu13 October 2013 Saat : 11:51

Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Formu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)