Turkcell Samsung Galaxy S4 Kampanyası ve Fiyatı

Turkcell Samsung Galaxy S4 cihazının kampanya detayları ve kampanyalı satış fiyatı hakkında bilgi. . .

Turkcell, ” cihaz kampanyaları ” adı altında son çıkan cihazların ( ki bunlara akıllı telefonların yanı sıra tablet bilgisayarlar da dahildir ) satışını bünyesinde oluşturduğu kampanya ile özel fiyatlar üzerinden müşterilerine sunmaktadır. HTC serisinde, Apple iPhone serisinde ve Samsung Galaxy serisinde bunun örneklerini görmüştük.

Geçtiğimiz günlerde Samsung s 4 cihazını tanıttı.

Bir süredir dedikoduları teknoloji dünyasında dolaşan s4’ün birtakım bilgileri de internet ortamına sızmış idi. En nihayetinde geçtiğimiz haftalarda Samsung tarafından tanıtımı yapıldı ve Galaxy S 4 görücüye çıktı.

YENİ GALAXY S4 ÖZELLİKLERİ

Galaxy ailesinin yeni üyesi S4’ün özellikleri şu şekilde :

  • 4.99 inç büyüklüğünde Süper Amoled özellikli ekran
  • Exynos 5 Quad işlemci
  • 13 Megapiksel çözünürlüğünde kamera
  • 2 GB Ram
  • S3 ile karşılaştırıldığında yaklaşık olarak aynı büyüklükte olan S4, tasarımı ve daha ince görünümü ile şık bir telefon

Samsung Galaxy S4 kampanyası

TURKCELL SAMSUNG GALAXY S 4 KAMPANYASI

Yeni çıkan her cihazda olduğu gibi S4 akıllı telefonuna da bir kampanya düzenlenecektir. Turkcell’in cihaz kampanyalarını Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları adresinden takip edebileceğiniz gibi okumakta olduğunuz bu yazıyı da takip edebilirsiniz. Cihazın Türkiye’ye geliş tarihinin ardından operatörler ( Turkcell, Vodafone ve Avea ) anında bir kampanya oluşturacak ve müşterilerine sunacaktır. Bu süreçte, gelişmeleri takip edecek olan Habercil.com, bu yazının altında ilgili güncellemeyi yapacaktır.

DETAY : Unutulmamalıdır ki Turkcell Samsung S3 kampanyasını düzenler iken en az 12 ay boyunca faturalı hat kullanan müşterilerine bir kampanya düzenlemişti. Umarız Samsıng Galaxsi S4 için de benzer bir uygulamaya gidilmez ve faturalı olsun faturasız olsun tüm müşteriler faydalanabilir.

 

Buna Benzer Diğer Yazılar...

1 Yorum

  1. ömer suci says:

    galaxy s4 alacağım turkcell in kampanya yapmasını bekliyorum sizce ne kadar surede yapabilir.ıphone 5 de almayı düşünuyorum sizce hangisi daha iyiyardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*