Turkcell Hepsi Paketi Kayıt | 500 Dk 1000 SMS 1GB

turkcell hepsi paketi abonelikTURKCELL müşterileri hepsi paketine artık indirimli kayıt olabiliyor.  Hepsi bir arada bir tarife ile hem rahat rahat konuşacak, hem mesajlaşacak hem de internete girebileceksiniz.

Turkcell HEPSİ PAKETİ’ne yıllık abonelik yaparsanız her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 1 GB internet paketini normal tarife ücretinden daha ucuza kullanın.

Ayda 49 TL’ye hepsi paketine abone olabilirsiniz.

Hepsi Paketi’ne YILLIK ABONELİK yaparak; 12 fatura döneminiz boyunca indirimli sabit fiyat garantisi ile her yöne 500 dk., 1000 SMS ve 1 GB’a sahip olursunuz. ​​

KALAN yazıp 2222‘ ye ücretsiz kısa mesaj atarak kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Hepsi Paketine Nasıl Kayıt Olabilirim?

​INDIRIM HEPSI yazıp 2222’ye göndererek ve gelen onay mesajını cevaplayarak, Turkcell İletişim Merkezleri’ne gelerek, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aryarak.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

4 Yorum

 1. salih ersarı says:

  sanırım bende artık türkceli bırakıcam yeter bu kadar dier öperatörler dunyaları veriyor .türkcel bi tarafımıza dünyaları sokuyor..

 2. Abraham Lincoln says:

  ulan turkcell ruyanda gorursun sen anca, kafasi rahatmis , kafasina oturan cok cunku o yuzden rahat ahahaha , salaklarin beyni yok 19 tl ye yikilan paket var aveada, 500 dk her yone , 1000 sms her yone , 1 gb internet, sen veriyorsun 49 TLye sana kim gecer albert einstein terk

 3. muhammed büber says:

  yaklaşık 10 aydır avea kullanıyorum paketim’de 19tl ye her yöne 5yüz dk bin sms 1 gb internet turkcell’e geçmeyi düşünüyordum 49 tl’yi görünce vazgeçtim 🙂

 4. Ramazan Taşatan says:

  türksel kafayı yemiş. avea kullanıyorum. her yöne 500 dk, her yone 2000 sms sınırsız internet (2gbden sonra 128 kb ama her türlü iş görüyor) .. ayda 30 tl. avealıyım kafam rahat. bi de yazmışlar türksellinin kafası rahat diye. bu tafireyi alanın kafası rahat değil güzeldir.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*