Şişli Etfal Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi


  • Anasayfa
  • Şişli Etfal Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi
Şişli Etfal Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Aşdağıdaki yazıda Şişli Etfal Devlet Hastanesi telefon numarası, iletişim-adres bilgilerini göreceksiniz.

Şişli Etfal Devlet Hastanesiyle ilgili herhangi bir bilgi, işlemlerinizle ilgili soracağınız sorular ve hastane bölümleri ile ilgili öğrenmek istedikleriniz için iletişim numarası0 212 373 50 00 - Şişli Etfal Devlet Hastanesi Telefon Numarası ile herhangi bir randevu işlemi yapılmamaktadır.

Bu numaranın randevu numarası olmadığını bilmeniz gerekiyor. Artık Türkiye genelindeki bütün hastanaler ortak bir merkezden randevu veriyor. Merkezi Hastane Randevu sistemine girerek Şişli Etfal Devlet Hastanesi ‘nden randevunuzu kolayca alabilirsiniz.Şişli Etfal Devlet Hastanesi Merkezi Hastane Randevu Telefon Numarası182‘dir.

182‘yi arayarak randevunuzu telefonda alabilirsiniz.

Arzu ederseniz merkezi hastane randevu sisteminin internet sitesinden online olarak randevunuzu alabilirsiniz. MHRS Online Randevu Al.

Şişli Etfal Devlet Hastanesi Adres, Telefon ve Mail Bilgileri:

Halaskargazi Cad. Etfal Sk.
34371 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Tel    : +90 212 373 50 00
Faks : +90 212 224 07 72
E-posta : info@sislietfal.gov.tr

İnternet sitesi: www.sislietfal.gov.trKim Ne Demiş: ili devlet hastanesi,şişli etfal telefon numarası,şişli etfal randevu,şişli etfal devlet hastanesi,şişli etfal hastanesi telefon numarası,şişli etfal telefon,şişli devlet hastanesi,şişli etfal randevu alma,şişli etfal iletişim,şişli devlet hastanesi telefon numarası25 July 2012 Saat : 1:34
  Yaşam

Şişli Etfal Devlet Hastanesi Telefon Numarası, Adresi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

20 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)