Samsung Galaxy Gear Arama Yapan Akıllı Saat | Fiyatı, Özellikleri

Arama Yapan Saat, Samsung Galaxy Gear Özellikleri, Samsung Galaxy Gear Satış Fiyatı Ne Kadar, Medcezir Dizisi Saat Cep Telefonu, Medcezir Dizisindeki Arama Yapan Saat, Samsung Akıllı Saat Cep Telefonu, Saat Şeklinde Cep Telefonu
 

Samsung’un yeni çıkarttığı akıllı saat Galaxy Gear herkesin büyük ilgisini çekti. Akıllı telefon piyasasında büyük bir etkisi bulunan Samsung şimdi de arama yapabilen akıllı saat çıkardı.

Samsung Galaxy Gear Arama Yapan Akıllı Saat Özellikleri Neler

samsung galaxy gear arama yapabilen akilli saat

Samsung Arama Yapan Akıllı Saati 1,63 inç Süper AMOLED ekrana sahip. 320×320 çözünürlüğü var.

Galaxy Gear Akıllı Saat 800 MHz işlemci ve 512 MB ram ile çalışıyor. Pil gücü ise 315 miliamper.

Bluetooth 4.0 LE düşük enerji profili kullanan saat Android 4.3 işletim sistemi, 4GB depolama kapastesi, akselerometre, jiroskop, hoparlör, çift mikrofon gibi özelliklere sahip. Modelde 70 adet uygulama ön yüklü olarak gelecek.

1.9MP çözünürlükteki kamerası ile 10 saniyelik 720p video kaydı yapabilirsiniz ve düşük çözünürlükte de olsa resim çekebilirsiniz. Kamera kayış üzerine monte edilmiş şekilde bulunuyor.

Galaxy Gear Akıllı Saat Hangi Telefonlarla Uyumlu

Saat şimdilik sadece Galaxy Note 3 ve 2014 model Galaxy Note 10.1 tablet modelleri ile uyumlu. Samsung zaten Galaxy Note 3 modelinin en iyi yardımcısı şeklinde bir motto belirlemiş.

Galaxy Gear ile mesaj, e-posta, gelen çağrı, sosyal ağ güncellemeleri gibi bildirimler ekranda yansıtılıyor. S Voice ile saat üzerinden akıllı telefona kumanda edebilirken, saati kulağınıza doğru kaldırarak gelen aramayı cevaplayabiliyorsunuz. Mikrofon ve hoparlör kayışa entegre edilmiş.

Samsung, Galaxy Gear ile birlikte Smart Relay adlı bir ilişkili uygulama sunuyor. Uygulama ile akıllı telefon ve saat daha fazla bağlantılı hale geliyor. Örneğin telefonunuzu kilitlediğinizde ekrandaki bildirimler otomatik olarak saate aktarılıyor. Saatinizi kilitlediğinizde ise bu kez bildirimler otomatik olarak telefona aktarılıyor. Saat telefondan 1.5 metre uzaklaştığında telefon otomatik olarak kilit ekranına geçiyor.

Samsung Galaxy Gear Akıllı Saat  Türkiye Satış Fiyatı Nedir?

Galaxy Gear satış fiyatı 140 ülke satışında 299 dolar olarak belirlenmişti.

Galaxy Gear Türkiye satış fiyatı  ise 799 TL.

 Samsung Galaxy Gear Akıllı Saat Resimleri

 Samsung Galaxy Gear Akıllı Saat Tanıtım Videosu

Buna Benzer Diğer Yazılar...

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*