PTT İnternetten Mektup Gönderme |www.mektupsepeti.ptt.gov.tr


PTT İnternetten Mektup Gönderme |www.mektupsepeti.ptt.gov.tr
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

PTT, “mektup sepeti” adını verdiği projesi ile bir ilke imza atıyor. www.mektupsepeti.ptt.gov.tr ile internetten mektup göndermek artık mümkün. İşte detaylar ve online gönderme işlemi…

Kim demiş mektuplar eskide kaldı diye… Bilgisayar ve cep telefonu üzerinden yapılan işlemlere bir yenisi daha ekleniyor. Artık internet aracılığı ile mektup yollamak mümkün..

PTT internetten mektup gönderme

PTT MEKTUP SEPETİ PROJESİ NEDİR?

“Mektup sepeti” projesi, PTT’nin online mektup gönderme hizmetidir.Bir başka açıdan ele alacak olursak , PTT’nin web ortamında gönderi hazırlama ve postalama imkanı sunan bir hizmetidir.

Online olarak hazırlanan gönderi, en yakın baskı merkezinde basılarak iletilmektedir. Sadece tek 1 gönderi hazırlamak isteyenlerin de kullanabileceği hizmette, yüzlerce gönderi hazırlayıp yollamak da mümkün.NASIL GÖNDERİLİR?

www.mektupsepeti.ptt.gov.tr web sayfasından üye olmak şartı ile gönderi / mektup hazırlayıp ( hazır formatlardan faydalanabileceğiniz gibi kendiniz de yeni bir format dizayn edebilir, kendi görsellerinizi kullanabilirsiniz) yollamak mümkün.

ÖDEME İŞLEMİ NASIL YAPILACAK ?

Posta çeki veya kredi kartı ile yapılan ödeme sonrasında mektuplar postaya verilmiş olacak.

İşlemler, 7 gün 24 saat yapılabilecek. Zarf almak için kırtasiyelerin,mektup atmak için postanenin kapalı olması mektup göndermeye engel olmayacak.’Kim Ne Demiş: Mektup nasil gonderilir,mektup nasıl gönderilir ptt,mektup göndermek için gerekenler,internetten mektup yollamak,ptt mektup nasıl gönderilir,internetten mektup gönderme,mektup yollamak için gerekenler,örnek mektup gönderme5 April 2013 Saat : 11:05

PTT İnternetten Mektup Gönderme |www.mektupsepeti.ptt.gov.tr Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

11 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)