outlook.com Uzantılı E-Posta Adresi Alma


outlook.com Uzantılı E-Posta Adresi Alma
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Hotmail.com‘un görevini artık outlook.com’a devretmesi ile insanların yeni e-posta hesabı alma telaşı başladı. En çok kullanılan E-posta servislerinden biri olan  Microsoft’un hotmaili artık yeni isimle hizmet verecek. Üstelik Outlook daha moder bir tasarıma sahip oldu.

Yeni outlook.com uzantılı eposta adresinizi almak çok kolay. Hotmail hesabınızı nasıl aldıysanız aynı adımlarla, tek sayfa dolduracağınız bilgilerle mail adresiniz 1 dakika içinde elinizde.

E-Posta Hesabı Alma Adımları:

1. www.outlook.com internet adresine girin.

2. Sol taraftaki KAYDOL düğmesine tıklayın.

3. Kişisel bilgilerinizi ve E-Posta hesabınızın önüne gelecek ismi yazın. Örneğin: habercil@outlook.com4. Parolanızı belirleyin. Parolanızın şartları: “Parola en az 8 karakterden oluşmalı ve içinde şunlardan en az ikisi bulunmalıdır: büyük harf, küçük harf, sayı ve simge.

5. Telefon numaranız ve diğer e-posta adı altındaki kurtarma mail adresinizi girin.

6. Bütün bilgileri girdikten sonra son olarak da en altta,  resimdeki güvenlik kodunu girin.

7. Kabul Ediyorum, bağlantısına tıklayarak Microsoftun E-Posta hesabı sözleşmesini de kabul ettiğinizde E-posta hesabınızı alacaksınız ve otomatik olarak gelen kutunuza doğru yönlendirileceksiniz.

outlook.com uzantili eposta hesabi almaKim Ne Demiş: outlook hesap aç,outlook adresi alma,outlook mail adresi alma,outlook adresi al,e posta adresi alma,@outlook com kaydol,outlook adresi almak,parola en az 8 karakterden oluşmalı ve içinde şunlardan en az ikisi bulunmalıdır: büyük harf küçük harf sayı ve simge,outlook adres alma,outlook com adresi alma2 August 2012 Saat : 10:29

“outlook.com Uzantılı E-Posta Adresi Alma” için 1 Yorum

  1. gökhan şengül says:

    güzel

outlook.com Uzantılı E-Posta Adresi Alma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

14 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)