Ne yazık ki, bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir

Facebook hesabınıza girerken aşağıdaki uyarıları mı aldınız. Birçok kişi bu durumdan şikayetçi. Çözümü nedir?

Bu günlerde hesabınıza girmeye çalıştığınızda Böyle bir uyarı alıyorsanız :

 • Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi
 • Ne yazık ki, bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir.
 • Endişelenmeyin. Virüslü dosyaları bulup kaldırmanıza yardımcı olacağız.”

Bilgisayara virüs bulaştığı anlamına gelmiyor. Facebook hesabınıza virüslü bir bilgisayardan girdiğiniz zaman temiz bir bilgisayardan tekrar girdiğinizde de aynı uyarıyı alıyorsunuz.

Bu uyarıyı görürseniz hesabınıza tekrar girmek için önünüze çıkan her yazıya tamam ve devam diyerek onaylamak. Son ekranda karşınıza bir antivirüs programı indirmenizi isteyen uyarı gelecek. Bu programı indirip bilgisayarınızı taradığınızda hesabınız açılacak.

Bu Facebook’un Kullanıcılarına Antivirüs Programı Yükletmek İçin Bir Dayatması Olabilir. Belirtilen antivirüs programını indirip bilgisayarınızı taradığınızda virüs olmadığını söylüyor ve hesabınız açılıyor.

Devam Eden Uyarılar Şöyle:

Nasıl bulaşmış olabilir
Bilgisayarına zararlı yazılım bulaşmış kişiler, genellikle oyuna getirilerek bilgisayarlarına zararlı yazılımı bulaştıran kötü niyetli bir program çalıştırmış olurlar. Güvenmediğiniz yerler bulunan veya tanımadığınız kişilerden gelen programları asla çalıştırmamanız gerektiğini lütfen unutmayın.

McAfee Scan And Repair

McAfee Scan and Repair hizmetini ücretsiz olarak sunmaktan memnuniyet duyarız. Virüslü dosyalar bulunursa, McAfee Scan and Repair bu dosyaları senin için otomatik kaldırabilir. İstersen dosyaları kendin de kaldırabilirsin.

Bu düğmeye tıklayarak McAfee Scan and Repair hizmet koşullarını kabul etmiş oluyorsun.

Ne yazık ki, bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

9 Yorum

 1. ulaşşş says:

  indirirken hata verio yani taratamıyorum

 2. isim yok says:

  Herşeyi yaptım hiçbirşey işe yaramadı. Exprolerden girip yaptım olmadı Mozilladan girip yaptım olmadı. İndirdiğim programda taramayı bi türlü bitiremiyor. Başka çözüm yolu var mı?

 3. emircan says:

  deneyeceğim inş düzelir…

 4. Hüseyin Göde says:

  Boşuna uğraşmayın arkadaşlar artık pc’den o faceye giremezsiniz mobille girin sorun yok. benim facede gitti. sakın denemeyin proğramı yüklediği felan yok zaten hazır virüs bulaştırıyor bilgisayara. zamanla düzelir inşallah

 5. merve göçer says:

  ben internet explorer den yaptım yine düzelmedi

  • HABERCİL says:

   Devam diyerek düğmelere bastınız dediği antivirüs programını indirdiniz ve yine düzelmedi mi. Başka bir hata uyarısı vermiştir belki. Aynı uyarıları verdiyse ve dediği şeyleri yaptıysanız açılması lazım. Hesabınız başkalarının şikayetiyle falan hesabınız kilitlendiyse onun çözümü farklıdır.

 6. NURETTİN ALTINTAŞ says:

  FACEBOK NEZAMAN AÇILIR

 7. ömer budan says:

  banada aynı şeyi soyluyor ama kuzenimin facebookunu açıyor benimki açılmıyor ne yapmam lazım ?

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*