Milli Piyango Haftalık, Aylık Çekiliş Sonuçları Tam Liste Sorgulama


  • Anasayfa
  • Milli Piyango Haftalık, Aylık Çekiliş Sonuçları Tam Liste Sorgulama
Milli Piyango Haftalık, Aylık Çekiliş Sonuçları Tam Liste Sorgulama
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

Zengin olma umuduyla para yatırdığımız milli piyango sadece yılbaşında değil, yıl içerisinde de her ay 3 kez gerçekleştiriliyor. Milli piyangonun aylık ve haftalık yapılan çekilişlerinin ödülü tabiki biraz daha düşük oluyor.

Milli Piyango haftalık ve aylık sonuçları www.millipiyango.gov.tr adresinden sorgulayabilirsiniz. Sadece kendi biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını kontrol etmekle beraber tam listeyi de görüntüleyebilirsiniz.Çekiliş tarihini seçip bilet numaranızı yazdıktan sonra “Sorgula” düğmesine tıklayın ve biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenin.

2. sırada “Tam Liste” seçeneğini ve tarihi seçerek direkt olarak sorgula düğmesine tıkladığınızda tam listeyi görebilirsiniz.

Milli Piyango Haftalik, Aylik Cekilis Sonuclari Tam Liste SorgulamaKim Ne Demiş: mili piyango,aylık milli piyango sonuçları,aylık bilet sorgulama,aylık bilet sonuçları,mili piyango sonuçları,aylık mılı,milli piyango aylık çekilişi,mili piyango sonuçları 9 ekim,MİLİ PİYANGO BİLETİ SORGULA,milli piyango sonuçları aylık8 August 2012 Saat : 4:34

Milli Piyango Haftalık, Aylık Çekiliş Sonuçları Tam Liste Sorgulama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)