Line Bedava Arama, Mesajlaşma Görüntülü Konuşma Özelliği

Line Bedava Arama Yapma, Line Ücretsiz Mesajlaşma, Line Yurtdışını Bedava Arama Özelliği, Line Görüntülü Konuşma Yapma, Line Android İndir, Line Bedava İndir, Line Zaman Tüneli Nedir
 

Akıllı telefonunuzdaki veya bilgisayarınızda Line programını kullanan kişileri bedava olarak arayabilirsiniz. Line bedava  arama mesajlaşma programını Android akıllı telefonlara ve iPhone’lara yükleyebilirsiniz.

Line programında arama veya mesajlaşmanın herhangi bir sınırı yok. Limitsiz, sınırsız istediğiniz kişiyi bedava olarak arayabilirsiniz. Günün her saati nerede olursanız olun Line programını kullanan kişilere arama yapabilirsiniz ve mesaj gönderebilirsiniz.

line ucretsiz arama yapma mesaj gonderme

Line programı sürekli güncelleniyor ve her seferinde yeni özellikler ekleniyor. Yeni Line programında aşağıdaki özellikleri kullanabilirsiniz.

 • Line ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Uzaktaki arkadaşlarınızla, ailenizle konuşabilirsiniz iş arkadaşlarınızla uzaktan görüntülü toplantı yapabilirsiniz.
 • Line ile bedava sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.
 • Line programının önemli özelliklerinden biri de uluslararası konuşmalarda da ücretsiz yararlanabilmeniz. Yurtdışında arkadaşınız mı var. Eğer her ikiniz de Line programını kullanıyorsanız çok şanslısınız. Line ile bedava  yurtdışı araması yapabilirsiniz, yine yurtdışındaki tanıdıklarınızla yüksek kalitede görüntülü konuşma da yapabilirsiniz. Bütün bunları cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan yapabiliyorsunuz.
 • Line programı ile akıllı telefonlar arası, akıllı telefondan bilgisayara veya bilgisayardan akıllı telefona arama yapabilirsiniz.
 • Line programının sadece arama özelliği yok bir sohbet programının gerektirdiği en iyi şekilde mesajlaşmayı da sizlere sağlıyor. Arkadaşlarınıza e-posta/sms göndermek yerine, renkli simgeler, fotoğraflar hatta konum bilginizle birlikte kolayca mesaj göndermek için LINE’ın mesajlaşma özelliğini de kullanabilirsiniz.
 • Line programının kendine has özelliği Etiketler ve emoji ile kendinizi ifade edebilirsiniz.
 • Line programını akıllı tablet bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz.
 • Line programının Zaman Tüneli özelliğiyle, yaptıklarınızı metin, fotoğraf, video, etiket ve hatta konum bilginizle birlikte arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın gönderdiklerini de bu arada kaçırmamış olursunuz. Bütün çevrenizden her an haberdar olursunuz.
 • Line’ın Etiket Mağazasında dünya çapında ünlü karakterlerin komik ve eğlenceli etiketlerine ulaşabilir ve onları paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz.

Android için Line Programını Bedava İndir

Kerem Bursin Line Reklamı

LINE – Gürbey Kerem Kadir Bedava Arama Reklamı

Buna Benzer Diğer Yazılar...

1 Yorum

 1. irem says:

  slm npysn cnm müsait msn

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*