Lazerle Ayakta 10 Dakikada Hemoroid Tedavisi Nasıl Yapılır?

lazerle hemoroid tedavisiHemoroid Basur Tedavisi, Lazerle Hemoroid Tedavisi Nasıl Olur, Lazer Hemoroid Ameliyatsız Tedavi Yöntemi, Basur Lazer Tedavisi, 10 Dakikada Hemoroid Tedavisi

Ağrı, neşter, yakma yok… Sadece lazerle ısı uygulanarak hemoroid tedavi edilebiliyor. Bir Türk doktor tarafından geliştirilen ayakta 10 dakika süren tedavi hastalara rahat bir nefes aldırıyor.

Uzun süre ayakta kalmak, yürümek, oturmak, spor yapmak adeta işkenceye dönüşüyor. Hemoroid halk arasında basur, mayasıl olarak biliniyor. Hemoroidden lazerle bıçak altına yatmadan kurtulmak mümkün. Lazerine ne yakıcı, ne kesici özelliğinden faydalanılıyor, sadece ısıtıcı etkisinden faydalanılıyor. Türk doktorun geliştirdiği yöntem özellikle kronikleşen durumlarda etkili.

Lazerle uygulanan ısıtıcı etki sayesinde mevcut hemoroidin sönmesini ve içindeki pıhtılaşmış kanın çok daha çabuk normal dolaşıma dönmesini sağlıyor. Hemoroidli bölgeye yüksek dozda ısı veriliyor. Bu sayede hastanın 20 gün veya 1 ayada sağlayacağı iyileşme 10 dakikada sağlanmış oluyor.

Hayatı kısıtlayan, kaliteyi bozan hastalık her 2 kişiden birinde görülüyor.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*