HGS Ne Zaman Başlayacak?


HGS Ne Zaman Başlayacak?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

hgs cesitleriHGS (Hızlı Geçiş Sistemi)‘nin köprü ve otoyollardaki trafiği rahatlatması bekleniyor. KGS kullanan sürücülerin gişelerde durması trafiği çok aksatıyordu. Bunun yerine OGS sistemi gelmesine rağmen KGS kullanan 10 milyon kişi sebebiyle KGS gişeleri halen duruyordu. Şimdi ise HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) geliyor ve KGS kullanan bütün sürücüler ellerindeki KGS kartlarını değiştirmek ve araçlarına HGS etiketi yapıştırmak zorunda.HGS Ne Zaman Başlayacak?

HGS 17 Eylül’de hizmete başlayacak. Bununla beraber trafikte hızlı bir akış olacak. HGS ile köprü ve otoyol geçiş ücretleri araç yavaşlamadan geçerken anında tahsil edilebilecek.

KGS Kartı HGS İle Nerede Değiştirilir?

HGS Kartlarınızı PTT şubelerinden ve karayollarının giriş çıkışlarında bulunan PTT noktalarından alabiliyorsunuz. HGS Etiketinin fiyatı ise  5 TL.

NOT: HGS Kart veya Etiketini Almaya Giderken Ruhsat Sahibinin Olması Gerekir. Yanınızda Ruhsat ve Kimliğinizi de Götürmelisiniz.Kim Ne Demiş: hgs kart,hgs etiketi,kgs nereden alinir,hgs etiket yapıştırma,hgs kartı nereden alınır,hgs ne demek,hgs kartı kaç para,HGS KART FİYATLARI,hgs kartını nereden alabilirim,hgs kartı nasıl4 September 2012 Saat : 11:12

HGS Ne Zaman Başlayacak? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

12 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)