HGS Etiketine Kartına Nasıl Para/Bakiye Yüklenecek?

hgs cesitleriHGS’ye para yükleme işlemi çok kolay olarak gerçekleştirilebilecek. PTT şubelerinden, bezin istasyonlarından, marketlerden, büfelerden dahi yükleyebileceksiniz.

HGS kart ve etiketlerine para yükleme işlemleri tüm PTT noktalarından, PTT web sitesinden yapılabilecek. Bununla beraber SMS göndererek HGS’ye para yükleme ve iPhone uygulaması da devam eden çalışmalar arasında.

OGS’de olduğu gibi HGS’yi de kredi kartınıza bağlayarak bakiyesi azaldığında otomatik olarak para yüklenmesini sağlayabileceksiniz.

NOT: HGS Kart veya Etiketini Almaya Giderken Ruhsat Sahibinin Olması Gerekir. Yanınızda Ruhsat ve Kimliğinizi de Götürmelisiniz.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

6 Yorum

 1. sadik aydin says:

  Merhaba …. ben de ilaveten internet bankacilik kullanicilarinda bu sistemde butun faturalari odeyebildigi gibi bununda yukleme yapilabilmesi tarafindayim

 2. METİN DOĞAN says:

  HGS mi PTT şubesinden aldım, para yüklemek için YKB internet bankacılığını kullanabiliyormuyum

 3. Erol BOSTANCI says:

  Ben emekliyim ve emekli maaşımı HALKBANK’tan alıyorum.Bankanın önceki geçiş kartında sağlamış olduğu kolaylığı HGS’dede sağlamasını istiyorum.Yani geçiş ücretini emekli maaşımadan tahsil etmesini istiyorum.

 4. mehmet tayfur torun says:

  kredi kartlatırında KGS olduğu gibi hesaptan karşılanması gerektiğini düşünüyorum yani vatandaş bankaya gidip HGS etiketinin barkot numarasını bildirip köprülerde ve otoban gişelerinde geçişleri kullandığında kara yolları bankaya bildirilip hesaptan düşürülmesi diye düşünüyorum saygılarımla

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*