Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri, Bitkisel Yağ ile Masaj Yapma

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri, Masajla Göğüs Büyütme YöntemiŞüphesiz kadınlar kendilerini göğüsleriyle ön plana çıkarmak isterler. Konu güzelliğe geldiğinde elbette ki göğüs büyüklüğü bu noktada önemli oluyor. Bu nedenledir ki kadınlar doğal yollardan, estetik ameliyata ihtiyaç duymadan en iyi göğüs büyütme yöntemlerini arıyorlar.

Göğüs büyütmede en kolay yol tabiki estetik ameliyatlarla slikon falan taktırmaktır. Ancak kadınlar genellikle doğal olanı tercih etmek istiyorlar öncelikle. Ayrıca estetik ameliyatlar da biraz pahalı olduğu için genelde sonraki adım olarak düşünülüyor. Bu yazımızda doğal olarak göğüs büyütme yöntemlerini göreceğiz.

Göğüs büyütme yöntemleri arayanlar için birkaç ipucu var. Örneğin, doğru egzersizleri uygulamak, masaj yapmak ve dengeli beslenmek.

Göğüs büyütmenin en etkili yolu dengeli bir beslenmedir. Göğüslerin büyüdüğünü görmek için yediklerinize dikkat etmek önemli bir yoldur. Bu beslenme özellikle meyve ve sebze gibi sağlıklı yiyecekler yemekle gerçekleştirilir.

Alkolsüz dahi olsa bazı içeceklerden kaçınmanız gerekiyor. Örneğin kafeinli içecekler, kahve, çay, çikolata gibi.

Uygun egzersizler de göğüs büyütmede etkili bir yoldur. Göğüs büyütme egzersizlerine katılmak, göğüs gelişiminize ve çevresinin de desteklenmesine, gelişmesine yardımcı olur. Yapacağınız egzersizlerden birini fitness salonlarında bulunan butterfly denilen göğüsleri sıkılaştıran ve geliştiren bir alet yardımıyla yapabilirsiniz.

Butterfly Göğüs Egzersizi İle Göğüs Büyütme Yöntemi

Sizin için bir uzmandan, Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Bitkisel Göğüs Büyütme Kürü Tarifi:

Avokado: Tam olarak erişmiş bir avokado alın. Eğer avokado tam olarak olgunlaşmamışsa bir gazeteye sararak 2-4 gün arası bekletin. Bu süre içerisinde avokado yumuşayacaktır. Yumuşamış olan avakadonun kabuklarını ince bir şekilde soyun. Soyduğunuz avokadoyu bir çatal veya kaşıkla iyice ezin.
Haftada 3 defa yemeniz gerekiyor.

Karabaş otu: Göğüsleri büyütmekte çok faydalıdır.

Anamur Muzu: Anamur muzu, haftanın her günü yenirse, göğüsleri büyütmeye fayda sağlar.

Göğüs büyütme sürecinde masaj yapmanın da büyük yararı vardır.

Bazı Bitkisel Yağlarla Göğüse Masaj Yaparak Göğsünüzün Sarkmasını Önleyebilirsiniz ve Dikleşmesini Sağlarsınız.

Bebek Yağı: Her gün sabah ve akşam olmak üzere bebek yağıyla 5 dakika kadar göğüslere masaj yapmak ğüslerinizdeki sarkmayı azaltır ve sıkılaşma, dikleşme olur. Bu şekilde göğüsleriniz daha dolgun görülebilir.

Çörekotu Yağı: Her gün düzenli olarak iki göğüse sürülür ve yağ tamamen emilene kadar masaj yaparak da sarkmayı azaltıp ve sıkılaşma, dikleşme sağlayabilirsiniz.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

1 Yorum

  1. selale muradli says:

    bu yontemler kac yashina kadar gecerlidir?

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*