Genel Sağlık Sigortası Borcunu Öğrenme | SGK Prim Borcu


 • Anasayfa
 • Genel Sağlık Sigortası Borcunu Öğrenme | SGK Prim Borcu
Genel Sağlık Sigortası Borcunu Öğrenme | SGK Prim Borcu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

sgk genel saglik sigortasi borcu sorgulamaGelir testini yaptıran birçok kişiye genel sağlık sigortası borçları çıkarılmaya başlandı. Genel Sağlık Sigortası kapsamında gelir testi yaptırmayan birçok kişi bulunuyor daha. Eğer test yaptırmazlarsa onlara belirlenen en yüksek miktardan borç yazılacağını bilmeleri gerekiyor.

Genel Sağlık Sigortası kaydınız var mı yok mu? Sorgulamak için buradaki sayfaya girerek TC kimlik numaranız ve istenen diğer bilgileri doğru girdiğinizde sol taraftaki menüden “GSS TESCİL SORGULAMA” bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Burada kaydınız olup olmadığı gösterilecektir.Genel Sağlık Sigortası kapsamında size SGK borcu çıkarmış olabilir. Genel Sağlık Sigortası borcunuzu sorgulama işlemini bu bağlantıdan yapabilirsiniz. SGK’nın online tahsilat uygulaması olan bu sistemden SGK ile ilgili birçok borçlanmanızı da sadece TC kimlik numaranızla öğrenebilirsiniz ve çıka borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

SGK Sağlık Sigortası borçlarının ödenmemesi durumunda borçlar katlanıyor, üstelik gecikme zammı da ekleniyor.

 Kim Ne Demiş: gss borç sorgulama,genel sağlık sigortası borç sorgulama,ssk ya borcum varmı nasıl öğrenebilirim,ziraat bankası gss borç öğrenme,zorunlu sağlık sigortası sorgulama,zorunlu sağlık sigortası borcu sorgulama,zorunlu sigorta borç sorgulama,genel sağlık sigortası borç sorgulama ziraat bankası,genel sağlık sigortası borç sorgulama tc ile,gss borç sorgulama ziraat bankası11 November 2013 Saat : 11:04
  Yaşam

“Genel Sağlık Sigortası Borcunu Öğrenme | SGK Prim Borcu” için 4 Yorum

 1. serap telek says:

  mrb benım sgk borcum varmı varsa ne kadar ogrenebılırmıyım

 2. fettah ketboga says:

  ssk borcum

 3. ASUMAN ALBAYRAK says:

  genal sağlık sigortası borcumu öğrenmek istiyorum

  • HABERCİL says:

   Yeni yılda borçların silineceği beklentisi var. SGK’dan bilgi alabilirsiniz.

Genel Sağlık Sigortası Borcunu Öğrenme | SGK Prim Borcu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

13 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)