Fırıldak Aile İzle |Star TV Çizgi Film Dizisi YENİ Bölüm


  • Anasayfa
  • Fırıldak Aile İzle |Star TV Çizgi Film Dizisi YENİ Bölüm
Fırıldak Aile İzle |Star TV Çizgi Film Dizisi YENİ Bölüm
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Star TV’de yetişkinlere özel yeni bir çizgi dizi geliyor. . . . “Fırıldak Aile” adlı bu yeni çizgi film son bölümlerini ve yeni bölüm fragmanlarını izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edin.

Simpsonlar, South Park var ise bizim de Fırıldak Ailemiz var. . .

Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Star TV’de yayınlanmaya başladı. Baba Sabri ve anne Yıldız Fırıldak‘ın 3 çocukları ve anneanne Dürdane dizinin kahramanaları arasında yer alıyor.

KONUSU….

Fırıldak Aile çizgi dizisinin konusunu bir aile oluşturuyor. Orta sınıf bu ailenin öne çıkan özelliği ise küçük çıkarlar elde edebilmek için her şeyi yapabilmeleridir.

Sürekli başını belaya sokan Baba Sabri ve denge unsuru Anne Yıldız Fırıldak’ın 3 çocukları var. Aklı havada, haylaz oğulları Zeki, hayalperest kızları Afet ve daha yeni yeni konuşmaya başlayan bebek Tosun… Dizide evin gizli otoritesi ise anneanne Dürdane.KARAKTERLERİN SESLENDİRMELERİNİ KİM YAPIYOR?

Demet Akbağ anne Yıldız’a, Bülent Kayabaş baba Sabri’ye ses veriyor. Oya Küçümen ve Tülay Bursa da diğer ünlü sesler…

FIRILDAK AİLE DİZİSİNİ KİM YAPIYOR ?

Start TV Fırıldak Aile İzle

Projenin başında Grafi2000 göze çarpıyor hemen. Ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu’nun çizgileriyle hayat veriyor. Grafi2000 Prodüksiyon yapımı Fırıldak Ailesi’nin senaryo yazarlığı ve proje dramaturgisini Coşkun Irmak yapıyor.

Dizi haftada 1 gün yayınlanacak olup her bölüm 25 dakika olacak.

Star TV Fırıldak Aile İzle yeni bölümleri, geçmiş bölümlere ve fragmanlara ulaşabilirsiniz.Kim Ne Demiş: firildak aile,fırıldak aile izle,fırıldak ailesi izle,star tv çizgi filmleri,star tv çizgi film,fırıldak aile star tv,izle,star tv cizgi filmler28 January 2013 Saat : 2:03
  Yaşam

Fırıldak Aile İzle |Star TV Çizgi Film Dizisi YENİ Bölüm Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)