Digitürk Humax Uydu Alıcısı Kanal Kurulumu Ayarları Nasıl Yapılır


Digitürk Humax Uydu Alıcısı Kanal Kurulumu Ayarları Nasıl Yapılır
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Digitürk Uydu Alıcısı Kanal Kurulumu, Digitürk Kanal Ayarları, Digiturk Uydu Alıcısı Kurulumu, Digiturk Humax Uydu Alıcısı Kurulumu

Öncelikle Digitürk kumandanızda bulunan “Menu” tuşuna basın. Buradan kurulum menüsüne ulaşmak için aşağı yön/ok tuşuna 1 kez basın ve “Kurulum” seçeneğine gelin.

Kurulum seçeneğinin üzerine geldiğinizde “OK” tuşuna basın. En üstte bulunan kolay kurulum seçeneklerine ulaşmak için “Sağ” yön tuşuna basın. Kolay kurulum seçeneğinin sağ menüsünden Eutelsat kurulum üzerindeyken “OK” tuşuna bastığınızda kurulumu başlatmış olacaksınız.

Yapılan aramayla bulunan kanallar ekranınıza eklenecektir. Tamamlandığında “Kaydet” yazısı belirdiği zaman “OK” tuşuna basın ve kurulumu tamamlayın.Menüden çıkmak için “Çıkış” tuşuna basın. Kanallar üzerine gelip kontrol ederek yayın probleminizin çözülüp çözülmediğini anlayabilirsiniz. Probleminizin devam etmesi durumunda 0213 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak destek talep edebilirsiniz.

Digitürk Humax Uydu Alıcısı Kanal Kurulumu Ayarları Nasıl YapılırKim Ne Demiş: humax receiver nasil ayarlanir,uydu kurulumu nasıl yapılır,humax kanal ayarlari türkce,humax kanal ayarlama,dıgıturk uydu alıcısı modelleri humax,digiturk receiver kanal nasil alinir,digitürk receiver ile türksat uydusundan kanal izlemek için nasıl ayarlanır,digitürk manuel kurulum ayarları,digiturk kanallar nasil ayarlanir,digitürk kanal ekleme nasıl yapılır12 November 2013 Saat : 12:35

Digitürk Humax Uydu Alıcısı Kanal Kurulumu Ayarları Nasıl Yapılır Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)