Cengiz Topel Havaalanı Uçuş Bilgileri, Online Bilet Alma

Kocaeli’nin ilk havaalanı olan Cengiz Topel Havaalanı yeni olduğundan uçuşlar çok yoğun olarak yapılmıyor. İlk uçuşlar Trabzon’a yapılmaya başlandı. Talep arttıkça başka yerlere de ilerleyen günlerde yapılacak.

Cengiz Topel Havaalanı yaz ayları nedeniyle Kocaeli’nden Bodrum’a da seferler başlattı. Antalya da Cengiz Topel’den sefer yapılan 2. şehir oldu.

2012 yılı içerisinde Cengiz Topel Havalanı‘ndan Almanya’ya da sefer düzenlenmesi bekleniyordu ancak  uçuşları gerçekleştirecek olan Öger firması,  yüzde 10’nun altında ve kabul edilemeyecek düzeylerde başvuru aldığı için Almanya Seferlerini iptal etti.

————————————–

Bütün havaalanlarında olduğu gibi Cengiz Topel Havaalanı için de online bilet alabilirsiniz ve hangi gün, hangi saatlerde uçuş olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Cengiz Topel Havaalanı’ndan Trabzon’a ve Antalya’ya uçuş bilgilerini sorgulamak ve online bilet almak için THY sitesine girebilirsiniz.

Türk Hava Yolları

CENGİZ TOPEL HAVAALANI KOCAELİ-TRABZON-ANTALYA GELİŞ UÇUŞ BİLGİLERİ

cengiz topel havaalani gelis ucus bilgileri

CENGİZ TOPEL HAVAALANI KOCAELİ-TRABZON-ANTALYA GİDİŞ UÇUŞ BİLGİLERİ

cengiz topel havaalani gidis ucus bilgileri

Anasayfada direkt olarak online bilet rezervasyonu bölümünü göreceksiniz.

Gidiş-Dönüş mü? Yoksa Tek Yön mü? istediğinizi seçin.

Ardından hemen altındaki Nereden? kısmına “Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı” seçimini yapın ve Nereye? kısmına da “Trabzon” veya “Bodrum” havaalanlarından birini seçin.

cengiz-topel-havaalani-ucus-saatleri-ve-bilet-alma

Devamındaki işlemleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

1 Yorum

  1. bilal köroğlu says:

    öncelıkle hayırlı olsun cok guzel bır secım bızım acımızda ıstanbula gıtmektense burasım daha cazıp ama neden sadece trabzon erzuruma neden yok bız senede erzuruma 8 10 kez ucuyoruz bunu yetkılılerın gormesını ve bu konu hakkında dahada duyarlı olmalarını beklıyoruz tesekkurler

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*