Beşiktaş Galatasaray Maçı Satın Al, Lig TV’den İzle | Digiturk Play


  • Anasayfa
  • Beşiktaş Galatasaray Maçı Satın Al, Lig TV’den İzle | Digiturk Play
Beşiktaş Galatasaray Maçı Satın Al, Lig TV’den İzle | Digiturk Play
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bugün (26 Ağustos 2012) oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi bildiğiniz gibi Lig TV’den yayınlanacak. Lig TV maçlarını izlemek için illaki Digiturk abonesi olup Lig TV paketini satın almak mı gerekiyor? Hayır. DigiTurk sadece tek maç izlemek isteyen müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır.

Beşiktaş Galatasaray Maçı Satın Al, Lig TV'den İzle Digiturk PlayÖrneğin Beşiktaş-Galatasaray maçını www.digiturkplay.com.tr adresinden satın alarak internernetten canlı izleyebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig, Beşiktaş – Galatasaray maçı digiturk play sitesinde 19,99 TL’ye satılmaktadır.

Ayrıca Digiturk sizlere Süper Lig Sezon Paketiyle ayda sadece 21,99 TL’ye bu maç da dahil olmak üzere sezonun tüm maçlarını izleme fırsatı da sunuyor.

GALATASARAY-BEŞİKTAŞ MAÇ BİLGİLERİ:

Maç: Beşiktaş – Galatasaray,

Yer: Beşiktaş İnönü Stadı,

Yayın: Lig Tv Canlı,

Tarih: 26 Ağustos 2012 Pazar,

Saat: 21:45Kim Ne Demiş: lig tv tek mac satin alma,digitürk galatasaray fenerbahçe maçı satın alma,fb bjk maçı satın al,galatasaray besiktas tek mac satin al,l gtv tek maç internetsatın al galatasaray beşiktas,likteve izle notdokom beşiktaş ve galatasaraymaçı26 August 2012 Saat : 10:52
  Spor

Beşiktaş Galatasaray Maçı Satın Al, Lig TV’den İzle | Digiturk Play Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)