Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu, Kanal D Yarışmaya Katılma

Kanal D’de renkli ve eğlenceli yeni bir program başladı. Hanımlar oturacak beyler ter dökecek. “Eşinizin eline ne kadar güveniyorsunuz” Eşinize ne kadar güveniyorsunuz? ne kadar marifetli? cevabı bu yarışmada.Kanal D ekranında yeni başlayan bu yarışmanın adı  “Ben Bilmem Eşim Bilir”. Yarışma çok eğlenceli, çok hareketli. 4 çift aynı anda yarışacak ama sadece beyler ter dökecek. İpliği iğneden geçirmeye çalışacaklar, nefessiz kalacaklar, perde takacaklar. Hanımlar da eşlerinin oyunu ne kadar sürede tamamlayacaklarını tahmin etmeye çalışacaklar. Yarışmanın ödülü büyük. Sıfır kilometre bir otomobil.

ben bilmem esim bilir kanal d basvuru formu

Kanal D’de sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yeni yarışma programı, “Ben Bilmem Eşim Bilir” başladı.

Yarışmanın Nasıl Yapılıyor, Kurallar Nedir?

Dört çift, üç farklı etapta kıyasıya yarışıyor. Dört çiftin kıyasıya yarıştığı programda, çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları eğlenceli bir şekilde ekrana geliyor. Hafta içi her akşam yayınlanan “Ben Bilmem Eşim Bilir” üç farklı etaptan oluşuyor.

 • 1. etapta; bayanlar iddia masasında oturuyor, eşleri ise, onların tam arkasında yer alan, dört tarafı camla kaplı kabinlerin içinde bulunuyor. Kabinlerde oturan baylar, masada bulunan eşlerini görüyor ve duyuyor. Ancak bayanlar için böyle bir durum söz konusu değil. Bayanlar, sunucunun bulunduğu masada önlerine çıkan aşamalara göre eşlerinin yapıp yapamayacağı görevler için tahminler yürütüyor.
 • Bu etapta programın sunucusu İlker Ayrık, bayanların iddiaya girebilmeleri için bir görev seçiyor. Örneğin şınav çekme. Yarışmacı dört bayan, eşlerinin, sunucunun belirteceği süre içerisinde kaç şınav çekebilecekleri konusunda birbirleriyle iddiaya giriyor.
 • Kazanabilmek için bayanların, eşinin kaç şınav çekebileceğini tam söylemesi gerekli. Yani, söylenen rakama yaklaşan değil, tam rakamı tutturan kazanıyor. Ayrıca, her bayanın söylediği rakam, rakibinin söylediğinden de farklı olmak zorunda. Bayanların, masada eşleri için yarışacakları üç oyun bittikten sonra 1. etap tamamlanıyor  ve bayanlar eşleri ile yer değiştiriyor.
 • Sıra baylara gelirken, 2. etap da başlamış oluyor. Baylar da aynı şekilde, eşleri hakkında çıkan görevler için tahminler yapıyor. İki çift final oyunu oynuyor.
 • İlk etabı bayanlar,  sonraki etabı da baylar oynadıktan sonra, dört çift içinden en fazla puanı alan iki çift, programın 3. etabına geçiyor ve karşılıklı olarak final oyununu oynuyor.
 • Büyük finalin ödülü son model otomobil Final oyununda kazanan çift ise, cuma günü büyük finalde oynamaya hak kazanıyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günlerinin kazananları, Cuma günü büyük finalde birincilik ödülü olan sıfır kilometre otomomobil için yarışıyor.

“Ben Bilmem Eşim Bilir” Yarışmasına Başvuru Formu İçin Tıklayın

Buna Benzer Diğer Yazılar...

811 Yorum

 1. volkan bezer says:

  biz de katılmak istiyoruz

 2. volkan bezer says:

  cok hoşumuza kitti katılmak istiyoruz

 3. mehmet özdemir says:

  yarışmaya katılmak için can atıyoruz

 4. gülay sarıdoğan says:

  yarışmaya katılıp bırde kazanırsak küçükte olsa hayatımız değişecek

 5. ersel zandolu says:

  ilker abi form kabul cevabı ne zaman alınıyor bekliyorum

 6. ersel zandolu says:

  ilker abi bende formumun cevabını bekliyorum

 7. recep çentek says:

  ilker abi eşimle ben yarışmanıza çok katılmak istiyoruz

 8. aysegul dursun says:

  biz yeni evliyiz lütfen bnm basvurumu kabul edin cok borcum uz var

 9. türkan uzun says:

  ilker abi sana güveniyorum haberini bekliyorum

 10. türkan uzun says:

  ilker abi bende katılmak istiyorum cocuklarım icin abi bi yardımcı olurmusun.

 11. dilek kara says:

  ilker bey 13 yıllık evliyiz 2 oğlumuz var ben tekirdağlı eşim artvinli güzel örnek bir çit olduğumuz söğlenir ve gerçektende öğleyiz bu arabaya yarışmak ve sizleri görüp tanımak istiyoruz bize bu şansı verirmisiniz

 12. atakangüven says:

  yarışmaya katılmak istıyoruz

 13. melike şen says:

  ya ne olur bizide alın yarışmaya o arabaya çok ihtiyacımız var gelim alim belki bu defa sans bizden yanadır 1 yasında kızım var onun sansı içinn ne olur çok idealıyız eşim ve ben

 14. beytullah koca says:

  buzamana kadar hiç yarışmalara katılmadım ilk defa bu yarımaya katılıcam. katılmaktanda mutluluk duyarım

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*