Ayrık Diş Tedavisi | Venerler Yöntemi Nedir?

Ayrık Diş Tedavisi, Ayrık Diş Nasıl Düzeltilir, Ayrık Dişler Nasıl Düzeltilir, Ayrık Diş Sorunu Çözümü, Venerler Yöntemiyle Diş Kaplama, Venerler Yöntemi Fiyatı, Venerler Yöntemi Nasıl Uygulanır

Güzel bir gülüş ve inci gibi gülüşler herkesin hayali. Bu bazen yapısal olarak mümkün olmuyor. Yamuk, çarpık, ortadan ayrık diş problemleri buna engel oluşturuyor. Artık yeni tedavi yöntemleriyle bunlar da gülüşünüze engel olmaktan çıktı. Belki de dişinizin rengi gülüşünüze engel oluyordur. Eğer dişlerinizin görüntüsünden memnun değilseniz yeni bir yöntem var artık.

VENERLER YÖNTEMİ

HollyWood yıldızları dişlerindeki problemlere bu yöntemle kolayca çözüm buldu. Türkiye’den de bu yöntemle ünlüler dünyasında ayrık dişlerini, çarpık dişlerini düzelten ünlüler oldu.

ayrik dis tedavisi venerler yontemiVenerler Yöntemi Nedir, Nasıl Uygulanıyor?
Diş problemi olan kişi 3 kere hekimi ziyaret ederek aşağı yukarı 1 haftada bu yöntemi tamamlayabiliyor. İlk seansta dişin üzerinde bir miktar aşındırma yapılıyor. Eğer dişler içeriye bakıyorsa aşındırma da yapılmıyor. İkinci seansta şekil vermeye sıra geliyor. Ağzının içinde kişi gülüşünü test sürüşü yapıyor ve üçüncü seansta bunlar dişin üzerine yapışıyor. Yapıştıktan sonra bu tedavinin ömrü aşağı yukarı 10 sene kadar sürüyor.

Diğer kaplama yöntemlerinden farkıysa doğal bir görüntü vermesi. Dişlerin üzerine takma tırnak gibi ince porselen yaprakçıklar yapıştırılıyor. Böylece kişi özlediği gülüşe kavuşuyor. Buna da son dönemde HollyWood gülüşü diyorlar. Uygulaması çok kolay. 3 haftalık bir alışma döneminden sonra çok daha güzel bir görüntüye sahip oluyorsunuz. Hollywood gülüşünün özelliği, güldüğünüz zaman sağda solda kara delik kalmaması ve daha dolgun bir gülüş olması. Dolu bir gülüşte önler biraz daha uzun ve dudağı takip ediyor, ayrıca biraz da dudak desteği veriyor. Yaş sınırı yok. Sadece aşınmış ve problemli dişler için değil, beyazlatmada da venerler yöntemi başarılı sonuçlar veriyor.

Ama her şeyin başı ağız ve diş sağlığına önem vermekten geçiyor. Diş ipi kullanmak şart. Diş etlerine dokunarak fırçalamak şart. Her yerini fırçalamak gerekiyor. Mümkünse de bir ağız gargarası kullanmak iyi olacaktır.

 

 

Buna Benzer Diğer Yazılar...

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*