AÖF (Açıköğretim) Çıkmış Vize Final Soruları ve Cevapları

aof-acikogretim fakultesiAçıköğretim Fakültesi‘nde okuyan öğrenciler için online imkanlar gerçekten çok fazla. AÖF herhangi bir bölüme kayıtlı olduğunuzda diğer bölümlerin kitaplarına, ders anlatımlarına, sınav sorularına dahi rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Açıköğretim Fakültesi kaynak bakımından sizi sadece kendi bölümünüzle sınırlamaz.

AÖF‘e yeni başlayan ve mevcut durumdaki öğrenciler girdikleri sınavın ardından sınav sorularını ve cevaplarını online olarak tek bir site üzerinden takip edebiliyorlar. Ayrıca sınav öncesi hazırlık için çıkmış vize, final ve bütünleme sınavı sorularını ve cevaplarını da kontrol ederek kendilerini test edebiliyorlar.

Birçok internet sitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sorularını ve cevaplarını size sunmaktadır. Onların da soruları temin ettiği ana kaynaktan soruları ve cevaplarını görmek ister misiniz.

yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr internet adresine tıkladığınızda sadece T.C. Kimlik numaranızı girerek istediğiniz yerden Açıköğretim Fakültesinin devasa arşivine ulaşabilirsiniz. Ders kitaplarının elektronik hali, sesli anlatımları, video ders anlatımları, deneme sınavları ve çıkmış sorulara anında ulaşabilirsiniz.

Yapılacak Adımlar:

1. T.C. Kimlik numaranızı girerek oturum açınız.

2. “Fakülte Seçiniz” başlığı altındaki “Sınav Soruları”  seçeneğini seçin.

3. Hangi öğretim yılının sorularını görmek istiyorsanız seçin.

4. Son adımda da vize, final, bütünleme sorularından istediğinizi seçerek çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına anında ulaşın.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*