Antalya Akvaryum Nerede, Adresi | Giriş Ücreti | www.antalyaaquarium.com

Avrupa’nın 2. büyük akvaryumu Antalya Akvaryum ziyarete açıldı. 85 milyon TL’ye mal olan dev akvaryum içinde 20 binden fazla balık ve su altı canlısı bulunuyor.

30 dönümlük araziye kurulan dev akvaryumun içinde dünyada ender bulunan deniz canlılarından zehirli balıklara kadar pek çok tür yer alıyor. Akvaryumu gezenler 20 binden fazla balık ve su altı canlısını hayranlıkla izliyor.

Antalya Akvaryum, dünyanın en fazla balık çeşidi bulunan akvaryumlarından biri haline getirilecek.

Dev akvaryumda en çok ilgi gören yerlerden biri de KAR ODASI. Maldiv adalarından esinlenerek tasarlanan ve içinde gerçek kar yağan odada iglo köyü ve noel babanın evi de bulunuyor.

antalya akvaryum 5

Antalya Akvaryumu’nda bulunan en dikkat çekici tasarım ise 2. Dünya Savaşı sırasında Akdeniz’de düşürlen İtalyan bombardıman uçağının replikası.

85 milyon TL’ye mal olan Antalya Akvaryumu’nu ziyaret etmenin bedeli ise 45 Euro.

NOT: Muhteşem fırsatlar sağlayan PazzCard ile Antalya Aquarium’u %40’a varan indirimli fiyatlarlagezebilirsiniz. PazzCard’ınızı Antalya Aquarium gişelerinden ve PazzCard noktalarından alabilirsiniz.

PazzCard ile indirimli giriş ücretleri aşağıdadır.

antalya akvaryum pazzcard giris

ANTALYA AKVARYUM ADRESİ:

Antalya Aquarium, Konyaaltı plajının doğu köşesinde, 5M Migros alışveriş merkezi, minicity ve Hillside Su Hotel otel arasında bulunmaktadır.

ANTALYA AKVARYUM WEB SİTESİ: www.antalyaaquarium.com

Buna Benzer Diğer Yazılar...

10 Yorum

 1. burak çelik says:

  arkadaşalar Antalya akvaryum takdir alınca bedava deilmi yoksa üstün başarı belgesi falan gerekiyomu bilgilendirir misiniz ?

 2. ezgi ulu says:

  ben takdir aldım beleşe gitcem

 3. hacer bal says:

  çok pahalı çocuklarımızı götürmek istiyoruz ama bu fiyatla çok zor bence bukadarda abartılmamalı fiyatları lütfen bi çaresine bakın

 4. ikbal yıldız says:

  indirim kartını nereden alabiliyoruz? Üniversite öğrencileri için olan indirim hala geçerli mi bilgisi olan var mı?

 5. gamze ates says:

  arkadaslar daha 2 gün önce geldim ögrenci 18 ytl normal 25 ytl

 6. semih topçu says:

  bence azmış bu fiyatlar ya sudan ucuz 3 kişilik bir memur ailesi girmek istese ne yapar 135 euro yani 320 lira maaşın dörtte birini buraya verip çıksın çok uygun gerçekten.bende gelmek istiyordum ama parayı sokaktan toplamadığım için ne yazıkki gelemiyorum.euro neymiş hem nerede yaşıyoruz biz yada avrupa birliğine girdikte bizimmi haberimiz yok.bizim gibi zengin olmayan sıradan insanların girebileceği bir yer yokmu.hamsi sardalya palamut filan koyun o akvaryuma giriş ücretinide 30 lira yapında bari rahat rahat girelim bizde.

 7. Gülşen Özçim says:

  gerçekten pahalı bu hayat şartlarında millet ekmek davasında çocuklar gidelim derdinde bir hesaplıyoruz en az 100 TL buda emekliye külfetli bir ücret 15 TL yapsanız da herkes faydalanabilse…

 8. ramazan demirel says:

  fayatı düşürün 5 kişiyiz bu fiyata girilmez.topkapı müzesi bile daha ucuz

 9. yılmaz keser says:

  ne dıyeyım bu fiyatla kime hitap ediyorsunuz anlamış degilim benim 4 cocugum var gelmek istiyoruz ama 45 euro da cok degılmi bizim vergilerden yapılmış akvaryum ama görüyorsunuz burdada akp gercegi var biz neciyiz türk vatandasına yapılan terbiyesizlik bence bu

 10. begüm biber says:

  Lütfen parası azaltılamaz mı 35 30 euro olsa ben çok görmek istiyorum ama annem fazla pahalı diyor :'( . Lütfen biz çocukları üzmeyin ve bunu yapın lütfen 🙁

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*