2014 Yılbaşı Milli Piyango Bileti Satın Al |www.bilyoner.com

İnternetten Milli Piyango Yılbaşı Bileti Alma, Bilyoner.com Milli Piyango Bileti, 2014 Yılbaşı Milli Piyango Bilet Online Satın Al, İnternetten Yılbaşı Bileti Alma 2014

Bilyoner.com’dan 2014 yılbaşı milli piyango biletlerini satın alabilirsiniz.

2014 yılbaşın milli piyango büyük ikramiye çekilişi için bilet satışları 29 Kasım 2013’te başlayacak. BİLYONER.COM aracılığı ile de yılbaşı bileti satın alabileceğinizi biliyor muydunuz ?

www.bilyoner.com internet sitesi üzerinden yılbaşı bileti satın alabilirsiniz. Bunun için tel yapmanız gereken henüz üye değilseniz üye olmak, eğer üye iseniz hesabınızı açmak. . . Mevcut bakiyenizin yeterli olması halinde yılbaşı milli piyango bileti satın alabilirsiniz.

Buradan bilet almanın en güzel yanı, istediğiniz numaraları girip bilet numarası oluşturabiliyor iseniz. Eğer istediğiniz numara var ise bileti hemen satın alabiliyorsunuz.

Ya da rastgele bir bileti “Şansımı denemek istiyorum” butonu ile alabiliyorsunuz.

Yok ben önce numaraları göreyim ona göre seçim yapayım diyor iseniz bilet numaralarının sıralandığı bir liste arasından da seçim yapabiliyorsunuz.

GÜVENİLİR Mİ?

Eğer henüz bilet satın almadıysanız güvenilir olan ( zira milli piyango idaresi tarafından bayi numarası verilmiş ) bilyoner.com’dan bilet satın alma işlemini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

PARAYI NASIL ALIRIM?

Para otomatik olarak bilyoner hesabınıza yüklenecektir. Buradan da banka hesabınıza aktarımı EFT / havale yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

1 Yorum

  1. halil kalyon says:

    bence bu bilyoner çok iyi

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*